Домой / Статьи / заощадити на сплаті за опалення, мешканці найчас…

заощадити на сплаті за опалення, мешканці найчас…

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1610798472313226&id=258590470867373


Щоб заощадити на сплаті за опалення, мешканці найчастіше утеплюють окремі частини стін будинку. Це може призвести до негативних наслідків, а саме:

✔️«Клаптикове» утеплення може спричинити активне руйнування стін: на стику утеплених та неутеплених поверхонь створюється різниця температур та конденсується волога.

✔️Через конденсацію по всьому периметру стіни інтенсивно зволожуються та промерзають.

✔️Різке зміщування точки роси всередину стін призводить до виникнення плісняви на виступах утеплених частин будівлі. Пліснява може з’являтися навіть у сусідів мешканця, який «утеплився».

✔️Неправильне утеплення будинку може створити аварійну ситуацію, загрожувати здоров’ю та безпеці перехожих та мешканців. Утеплення без дотримання будівельних вимог та технології під дією вологи та вітру може відпадати від стін.

❗До енергоефективності будинку потрібно підходити комплексно. Необхідно дотримуватися «правила безперервної лінії»: має бути утеплений весь периметр будинку. Зокрема, стіни з усіх сторін, горище, дах, цоколь.

🖥️За допомогою веб-сервісу КИЇВЕНЕРГО Карти енергоефективності (http://bit.ly/2i8GVOV) ви можете дізнатись, скільки тепла може заощадити ваш будинок. Вона містить інформацію про стан енергоефективності 8 тис. багатоповерхівок Києва.

🔦Дізнатись про те, як саме ваш будинок може заощадити на опаленні та замовити повний енергоаудит будинку можна у Центрі енергозбереження ДТЕК ЕСКО у Центрі обслуговування КИЇВЕНЕРГО на вул. Жилянській, 83/53.

Источник

Еще по этой теме

Установка тепловых счетчиков в квартире

Вопрос о сокращении расходов на коммунальные платежи сегодня актуален как никогда. Платить по фиксированному тарифу ...

КИЇВЕНЕРГО | Офіційний сайт компанії

​Укласти договір з КИЇВЕНЕРГО тепер можна дистанційно через інтернет. http://kyivenergo.com/uk/press-tsentr/1750-uklasti-dogovir-z-kiyivenergo-teper-mozhna-distancijno-chere КИЇВЕНЕРГО | Офіційний сайт компанії ...