Домой / Статьи / Сьогодні під час прес-брифінгу щодо відновлення га…

Сьогодні під час прес-брифінгу щодо відновлення га…


Сьогодні під час прес-брифінгу щодо відновлення газопостачання ТЕЦ-6 заступник комерційного директора ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» Віктор Мельников зазначив:
«Гаряча вода повернеться мешканцям Оболоні, Троєщини, Подолу, Райдужного та Лісового масивів протягом доби – наразі триває процес відновлення роботи ТЕЦ-6. КИЇВЕНЕРГО сплатило Укртрансгазу частину боргу у розмірі 20 млн грн та прогарантувало погашення решти заборгованості у розмірі 41 млн грн відразу після отримання кредиту від ДП «ЕНЕРГОРИНОК».
«Труднощі з гарячою водою у Києві зумовлені заборгованістю споживачів за послуги КИЇВЕНЕРГО, адже іншого джерела для розрахунків за газ та його транспортування у нас немає. Ситуація із заборгованістю залишається критичною: борг Києва за тепло сьогодні складає 3,8 млрд грн, за електроенергію – понад 1 млрд грн. Зокрема, населення за тепло заборгувало 1,6 млрд грн, за електрику – майже 380 млн грн. Підкреслю, що недотримання платниками фінансової дисципліни ставить під загрозу роботу компанії – і ситуація з відключенням ТЕЦ-6 тому приклад».
«Звірити розрахунки з КИЇВЕНЕРГО, якщо у клієнтів є питання, можна в будь-якому центрі обслуговування. Там же можна оформити договір реструктуризацій боргу за потреби».

Источник

Еще по этой теме

Увага! Потрібні донори крові для дитини! Просимо п…

Увага! Потрібні донори крові для дитини! Просимо поширити! Потрібні донори крові для маленької Аринки. Дівчинці ...