Домой / Статьи / здійснює планову профілактичну промивку мереж у О…

здійснює планову профілактичну промивку мереж у О…

[ad_1] https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1567227329963630&substory_index=0&id=206158352737208


Київводоканал здійснює планову профілактичну промивку мереж у Оболонському районі

Згідно з щорічним графіком в ніч з 12 на 13 липня, а саме з 23:00 до 04:00, Київводоканал проводитиме планову профілактичну промивку мереж у Оболонському районі. Зокрема, у зону робіт потраплять мережі частково по Оболонському проспекту, від вулиці Північної до Тимошенка, вулиці Героїв Дніпра, Прирічна та Богатирська.
Попередньо здійснюється чистка та мийка резервуару чистої води №1 на насосній водопровідній станції «Оболонь-ІІ».
Профілактика проводитиметься вночі, щоб не створювати незручності мешканцям. Упродовж часу виконання робіт Київводоканал не рекомендує користуватися водою з крану для приготування їжі та санітарно-гігієнічних потреб. Після завершення профілактичних заходів перед застосуванням воду з крану потрібно спустити: якщо візуально вода прозора та не має стороннього запаху, користуватися нею цілком безпечно.
Звертаємо увагу, промивка – це обов’язкова профілактика, необхідна для того, щоб вода, у тому числі у резервуарах не застоювалась, та не погіршувалась її якість. Крім того, під час таких заходів труби очищаються від можливого осаду.
[ad_2]
Источник

Еще по этой теме

[ad_1] https://youtu.be/oa92-6N5hHAОтримати компенсацію в розмірі 35% на енергозберігаючу продукцію Ви можете завдяки програмі IQ energy, ...