Домой / Статьи / Вчора на засіданні комітету Верховної Ради з питан…

Вчора на засіданні комітету Верховної Ради з питан…

[ad_1]


Вчора на засіданні комітету Верховної Ради з питань ЖКГ генеральний директор КИЇВЕНЕРГО Олександр Фоменко відстоював відновлення газопостачання столичної ТЕЦ-6.

«Вперше ТЕЦ-6 – найбільша теплоелектроцентраль України – повністю залишилась без палива. Це вкрай негативно позначається на її обладнанні. Не працюють не тільки водогрійні котли, а й парові. Почалося застигання мазуту та зволоження водороду. ТЕЦ-6 – це стратегічно важливий об’єкт, і якщо негайно не вжити заходів, то з урахуванням відсутності вугілля на Трипільскій ТЕС, яка входить до київського енергетичного вузла, можуть виникти проблеми не тільки з гарячим водопостачанням киян, а й з електропостачанням».

30 травня «Київтрансгаз» повністю зупинив газопостачання столичної ТЕЦ-6, яка забезпечує гарячою водою, а взимку й опаленням, Оболонь, Троєщину, Райдужний та Воскресенський масиви. Основна причина припинення газопостачання – накопичені державою та споживачами борги за послуги теплопостачання. Станом на 1 червня борг столиці за теплоенергію склав майже 4,8 млрд грн, з них борги держави – близько 2 млрд (в т.ч. некомпенсовані пільги та субсидії станом на 1 червня – 1,3 млрд грн).

Сподіваємося, представники Міністерство фінансів України, які вчора мали бути на засіданні комітету, відреагують на цю інформацію і приймуть рішення про погашення державного боргу з пільг та субсидій, щоб теплопостачальники змогли розрахуватися з газовими боргами і відновити роботу ТЕЦ-6.
[ad_2]
Источник

Еще по этой теме

[ad_1] https://youtu.be/oa92-6N5hHAОтримати компенсацію в розмірі 35% на енергозберігаючу продукцію Ви можете завдяки програмі IQ energy, ...