Домой / Статьи / UPD: станом на 14.05.2019 інформація від мами Арін…

UPD: станом на 14.05.2019 інформація від мами Арін…

[ad_1]UPD: станом на 14.05.2019 інформація від мами Аріни: Сьогодні вже здали всі донори,кожному особисто вдячна ,що відгукнулися,і сьогодні нас перевозять доліковуватися в Рівне.
Дякуємо!

Увага! Потрібні донори крові для дитини! Просимо поширити!

Потрібні донори крові для маленької Аринки. Дівчинці всього 4 місяці і нещодавно в Києві дитині зробили складну операцію на серці. Зараз Аринка знаходиться в реанімації Київського міського центру серця разом зі своєю мамою.
Під час операції дівчинка втратила багато крові, і батьки просять допомоги небайдужих людей для поповнення банку крові. Наразі потрібно 15 донорів крові, будь-якої групи. Здати кров потрібно у найближчі дні, не пізніше середи, 15.05.2019 р.

Де здавати кров: Київський міський центр серця, вул. Братиславська, 5А.
Кров приймається з понеділка по четвер з 8:00 до 12:00.
Для кого здавати кров: Якимчук Арини.

Важлива інформація для донорів: за 2 дні до здачі крові не можна вживати алкоголь, за день – не їсти смаженого, копченого, яєць, молочних продуктів. Зранку варто легко поснідати (солодкий чай з печивом, вівсянка на воді). За годину до здачі крові не можна курити.
Протипоказання: інтоксикації, тату/пірсинг, зроблені менш, ніж рік тому; ВІЛ/СНІД; гепатит, венеричні хвороби, хронічні захворювання.

#ЗдайКровДляАринки
[ad_2]
Источник

Еще по этой теме

[ad_1] https://youtu.be/oa92-6N5hHAОтримати компенсацію в розмірі 35% на енергозберігаючу продукцію Ви можете завдяки програмі IQ energy, ...