Домой / Статьи / Сьогодні під час прес-брифінгу щодо відновлення га…

Сьогодні під час прес-брифінгу щодо відновлення га…

[ad_1]


Сьогодні під час прес-брифінгу щодо відновлення газопостачання ТЕЦ-6 заступник комерційного директора ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» Віктор Мельников зазначив:
«Гаряча вода повернеться мешканцям Оболоні, Троєщини, Подолу, Райдужного та Лісового масивів протягом доби – наразі триває процес відновлення роботи ТЕЦ-6. КИЇВЕНЕРГО сплатило Укртрансгазу частину боргу у розмірі 20 млн грн та прогарантувало погашення решти заборгованості у розмірі 41 млн грн відразу після отримання кредиту від ДП «ЕНЕРГОРИНОК».
«Труднощі з гарячою водою у Києві зумовлені заборгованістю споживачів за послуги КИЇВЕНЕРГО, адже іншого джерела для розрахунків за газ та його транспортування у нас немає. Ситуація із заборгованістю залишається критичною: борг Києва за тепло сьогодні складає 3,8 млрд грн, за електроенергію – понад 1 млрд грн. Зокрема, населення за тепло заборгувало 1,6 млрд грн, за електрику – майже 380 млн грн. Підкреслю, що недотримання платниками фінансової дисципліни ставить під загрозу роботу компанії – і ситуація з відключенням ТЕЦ-6 тому приклад».
«Звірити розрахунки з КИЇВЕНЕРГО, якщо у клієнтів є питання, можна в будь-якому центрі обслуговування. Там же можна оформити договір реструктуризацій боргу за потреби».
[ad_2]
Источник

Еще по этой теме

[ad_1] https://youtu.be/oa92-6N5hHAОтримати компенсацію в розмірі 35% на енергозберігаючу продукцію Ви можете завдяки програмі IQ energy, ...