Домой / Статьи / початком опалювального сезону гостро постало пита…

початком опалювального сезону гостро постало пита…

[ad_1] https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1626410524085354&id=258590470867373


З початком опалювального сезону гостро постало питання збереження тепла в оселі та заощадження коштів на опаленні. Зберегти тепло в домі, а гроші в кишені допоможуть наші енергоефективні поради!

1. Утепліть вікна. Вікна із деревини можна утеплити за допомогою поролонових смужок чи малярського скотча, а сучасні металопластикові – герметика або заміни резинових накладок.

2. Утепліть вхідні двері. Ущільнити прилягання дверного полотна до коробки можна зробити самостійно, використовуючи спеціальний ущільнювач (гумовий або поролоновий). Якщо підійти до питання професійно, можна розкрити дверну коробку, оббити дверні відкоси із зовнішнього і внутрішнього боку та заповнити проміжок між коробкою і отвором утеплювальним матеріалом.

3. Щільні штори допоможуть утримати тепло. Проте не забувайте, що штори не повинні закривати батареї, бо це буде затримувати потік тепла, що виходить з них.

4. Не затуляйте опалювальні прилади меблями. М’які меблі не варто ставити впритул до батареї, бо це призводить до порушення циркуляції повітря. А великі шафи, навпаки, необхідно приставити до найхолодніших стін.

5. Не встановлюйте широкі підвіконня, що перекривають батареї зверху. Це порушує циркуляцію тепла та сприяє появі конденсату на вікнах.

6. Помістіть тепловий екран між батареєю та стіною. Щоб тепло поверталося в кімнату, а не вислизало через стіну, слід помістити алюмінієву фольгу за радіатором опалення. ! Зверніть увагу, що відстань між тепловим екраном і батареєю має бути мінімум 3 сантиметри, в іншому випадку це призведе до протилежного ефекту.

7. Товстий килим зменшить втрати тепла через підлогу. Килими також створюють додатковий ізоляційний шар, який не дозволяє холодному повітрю з підлоги заповнити кімнату.

❗Якщо ви все це зробили чи плануєте зробити, але у вас все ще холодно, то скоріше за все проблему з тепловтратами у будинку треба вирішувати комплексно, на рівні всього будинку. Це дозволить не тільки зробити вашу квартиру більш комфортною, але й ще заощадити на опаленні до 60% завдяки енергоефективним заходам. Щоб дізнатися, які саме заходи потрібно зробити, можна звернутися за професійного енергоаудитора з ДТЕК ЕСКО , який проведе або енергетичне обстеження окремої квартири, або повний енергоаудит та тепловізійну зйомку усього будинку. Тепловізійна зйомка допоможе наочно визначити конкретні місця тепловтрат у квартирі та будинку.
[ad_2]
Источник

Еще по этой теме

[ad_1] https://youtu.be/oa92-6N5hHAОтримати компенсацію в розмірі 35% на енергозберігаючу продукцію Ви можете завдяки програмі IQ energy, ...