Домой / Статьи / початком опалювального сезону для мешканців багат…

початком опалювального сезону для мешканців багат…

[ad_1] https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1619714501421623&id=258590470867373


З початком опалювального сезону для мешканців багатоквартирних будинків постає нагальне питання – як заощадити на опаленні цієї зими та з чого почати?

✔️ Найпростіший спосіб дізнатися, скільки тепла може заощадити ваш будинок – знайти його або схожий за параметрами будинок на Карті енергоефективності: http://bit.ly/2i8GVOV.

✔️ Щоб дізнатись, як саме ваш будинок може зекономити на опаленні, зверніться за безкоштовною консультацією до Центру енергозбереження ДТЕК ЕСКО у Центрі енергозбереження КИЇВЕНЕРГО на вул. Жилянській, 83/53.

✔️ Для визначення більш точного потенціалу економії, складання плану енергофективних заходів, визначення їх вартості, термінів окупності – проведіть енергоаудит. Його можна замовити у Центрі обслуговування КИЇВЕНЕРГО. Зі звіту з енергоаудиту ви дізнаєтесь, як можна профінансувати заходи: власними коштами мешканців, кредитами, через грантову міську програму «70/30» або енергосервіс.

✔️ ОСББ та ЖБК можуть звернутись до міської влади для участі в програмі «70/30», за якою з міського бюджету може бути профінансовано 70% вартості енергоефективних заходів, а не менше 30% мають скласти власні кошти мешканців або фінансування від енергосервісних компаній, які також можуть виконати необхідні роботи «під ключ».
Ця програма дозволить балансоутримувачу будинку провести енергомодернізацію будівлі, сплативши лише 30% загальної вартості, решту сплатить місто.

✔️ Енергоефективні заходи можуть включати:
· модернізацію, промивку та балансування опалювальної системи будинку для забезпечення однакової комфортної температури по усьому будинку;
· встановлення індивідуального теплового пункту із автоматичним регулюванням розподілення тепла по будинку в залежності від погоди на вулиці;
· якісне та комплексне утеплення усього периметру стін, горища, даху, цоколю, інженерних комунікацій;
· заміну вікон у квартирах та під’їздах на енергозберігаючі.

❗Пам’ятайте, що найвагоміші методи економії тепла лежать за межами окремих квартир. Тому всі енергоефективні заходи треба проводити комплексно, на рівні всього будинку та відповідно до сучасних державних стандартів.

💡Звертайтеся до експертів при розробленні проектів енергоефективних заходів, щоб не змарнувати кошти на неякісні роботи. Для комплексного утеплення мешканцям краще об’єднатися у ОСББ або ЖБК. А на рівні окремих квартир можна заощаджувати до 50% витрат на електроенергію за допомогою енергоефективних наборів Розумний WATT
[ad_2]
Источник

Еще по этой теме

[ad_1] https://youtu.be/oa92-6N5hHAОтримати компенсацію в розмірі 35% на енергозберігаючу продукцію Ви можете завдяки програмі IQ energy, ...