Домой / Статьи / OOO «TeploMaster»

OOO «TeploMaster»

[ad_1] Відповідь
На петицію «Індивідуальний облік тепла в квартирах з вертикальним розподілом опалення» від 13-05-2016 дана наступна відповідь:

Відповідно до статті 23 Закону України «Про звернення громадян» і Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій, затвердженого рішенням Київської міської ради від 08.10.2015 № 103/2006, за моїм дорученням від 15.08.2016 року № 08/КО-9767(п) на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу розглянуто ініційовану Вами та підтриману територіальною громадою міста Києва петицію «Індивідуальний облік тепла в квартирах з вертикальним розподілом опалення».

Під час засідання постійної комісії Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу 05.09.2016 заслухано інформацію профільних структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та одноголосно підтримано ініційовану Вами петицію.

Маючи обмежені технічні умови, встановлення будинкового засобу обліку теплової енергії у будинках з вертикальною системою опалення не вирішує питання індивідуального обліку фактично використаної теплової енергії. З огляду на це врегулювання механізму проектування та встановлення індивідуальних засобів обліку теплової енергії у багатоквартирних будинках радянського періоду забудови потребує регламентування нормативно-правовими актами, будівельними та санітарними стандартами, правилами та нормами.

Враховуючи викладене, постійна комісія прийняла рішення про створення робочої групи для опрацювання та підготовки відповідних проектів нормативних актів з організації обліку теплової енергії у багатоквартирних будинках з вертикальною системою опалення у місті Києві. Пропозиції буде надіслано для розгляду та погодження до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства економіки України і профільних комітетів Верховної Ради України.

Дякую Вам за небайдужість та активну громадянську позицію.

OOO «TeploMaster»

https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=3546&icf=1. ВАЖНО!!! Для тех у кого вертикальная разводка отопления! Проголосуйте за петицию! Осталось 30 дней!
[ad_2]
Источник

Еще по этой теме

[ad_1] https://youtu.be/oa92-6N5hHAОтримати компенсацію в розмірі 35% на енергозберігаючу продукцію Ви можете завдяки програмі IQ energy, ...