Домой / Статьи / Новини від КИЇВЕНЕРГО. Сьогодні під час відкритої …

Новини від КИЇВЕНЕРГО. Сьогодні під час відкритої …

[ad_1] Новини від КИЇВЕНЕРГО.
Сьогодні під час відкритої дискусії в Українському кризовому медіацентрі «Результати і проблеми впровадження програми встановлення будинкових лічильників», керівники Київенерго вкотре зазначили: квитанції за грудневе тепло, що отримали кияни, коректні. Великі нарахування за опалення – це не помилка. Є дві причини суттєвого збільшення вартості тепла порівняно з минулим роком. Перша: дворазове підвищення ціни на газ у 2016 році, яке спричинило за собою зростання тарифу на тепло в два рази. Друга: системні галузеві проблеми. Ті ж випадки особливо великих нарахувань, які активно обговорюються в соцмережах і ЗМІ, – поодинокі та по’вязані або з крадіжками теплоенергії у будинку, або з непередачою показань квартирних теплолічильників сусідами. У кожній такій ситуації КИЇВЕНЕРГО розбирається, з’ясовує причини, повідомляє про них профільним міністерствам, ініціює їхнє рішення та здійснює заходи, необхідні для перерахунку.

Учасники дискусії – заступник голови КМДА Петро Пантєлєєв, замміністра Мінрегіону Едуард Кругляк, директор із правових питань Київенерго Ольга Ієвлєва, комерційний директор Київенерго Євген Бушма та засновник сайту teplo.org.ua Олексій Тихонов – наголосили, що для отримання якісної услуги та коректних нарахувань за неї важлива самоорганізація мешканців багатоквартирного будинку навколо проблеми, а Київенерго, зі свого боку, уважно відслідковуватиме високі платіжки та здійснюватиме інспекційні рейди задля з’ясування надвеликого споживання тепла будинком.


[ad_2]
Источник

Еще по этой теме

[ad_1] https://youtu.be/oa92-6N5hHAОтримати компенсацію в розмірі 35% на енергозберігаючу продукцію Ви можете завдяки програмі IQ energy, ...