Домой / Статьи / Может лучше, тарифы как-то снизить?Зустрінь Міжнар…

Может лучше, тарифы как-то снизить?Зустрінь Міжнар…

[ad_1]
Может лучше, тарифы как-то снизить?😂😂😂[fb_vid id=»1506756832677347″]Зустрінь Міжнародний день музеїв у Музеї історії каналізації!

18 травня з нагоди Міжнародного дня музеїв запрошуємо усіх охочих доторкнутися до історії власного міста. З дев’ятої ранку до п’ятої вечора чекатимемо усіх охочих в Музеї історії каналізації за адресою: Харківське шосе 50-а.

Під час екскурсії ви зможете ознайомитися з ретро-фотографіями, на яких відображено розвиток світової та київської каналізації, а також побачити унікальні старовинні труби, в тому числі і дерев’яні, люки, макети насосних станцій та пристрої для прочищення каналізації. І це далеко не весь перелік того, про що можна дізнатися, відвадивши наш музей.

А ще відвідувачі Музею історії каналізації Києва зможуть відчути себе справжніми фахівцями, які працюють на мережах водовідведення, вдягнувши каски та костюми хімічного захисту.

Аби краще проникнутись атмосферою Музею історії каналізації, рекомендуємо вам подивитися спеціальний відеоролик .

Детальнішу інформацію також читайте на нашому сайті http://vodokanal.kiev.ua/ua/museum та на сторінці Музею історії каналізації у Фейсбук: https://www.facebook.com/kvk.museum/?fref=ts
[ad_2]
Источник

Еще по этой теме

[ad_1] https://youtu.be/oa92-6N5hHAОтримати компенсацію в розмірі 35% на енергозберігаючу продукцію Ви можете завдяки програмі IQ energy, ...