Домой / Статьи / минулому тижні КИЇВЕНЕРГО отримало розпорядження …

минулому тижні КИЇВЕНЕРГО отримало розпорядження …

[ad_1] https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1609835762409497&id=258590470867373


На минулому тижні КИЇВЕНЕРГО отримало розпорядження КМДА про початок опалювального сезону. Подача теплоносія до житлових будинків повинна розпочатися 16 жовтня або раніше, якщо протягом трьох діб середня добова температура повітря не перевищуватиме 8°С.

Опалення будинків КИЇВЕНЕРГО розпочало після отримання заявок від балансоутримувачів та в тому випадку, якщо він отримав акт готовності до опалювального сезону. Тепло вже почали отримувати об’єкти соціальної сфери. На сьогодні підключено 381 дитсадок та 67 медичних закладів.

Дата підключення до опалення інших об’єктів соціальної сфери та бюджетних організацій і установ залишається невизначеною. Це викликано різницею закупівельної та передбаченої в тарифі ціни газу. Так, «Нафтогаз України» продає КИЇВЕНЕРГО природний газ для бюджетних організацій за ціною 7,9 тис. грн за 1 тис. м³, а у тарифі на виробництво теплоенергії закладено його вартість як 4,94 тис. грн за 1 тис. м³.

Щоденний збиток КИЇВЕНЕРГО від постачання тепла тільки соціальним об’єктам столиці становитиме 1,2 млн грн і збільшуватиметься пропорційно зниженню температури навколишнього середовища. До кінця року він може скласти 541 млн грн.

Детальніше – на сайті: https://kyivenergo.com/uk/press-tsentr/1701-kievenergo-poluchilo-rasporyazhenie-kgga-o-nachale-otopiteln
[ad_2]
Источник

Еще по этой теме

[ad_1] https://youtu.be/oa92-6N5hHAОтримати компенсацію в розмірі 35% на енергозберігаючу продукцію Ви можете завдяки програмі IQ energy, ...