Домой / Статьи / КИЇВЕНЕРГО відновлює гаряче водопостачання, призуп…

КИЇВЕНЕРГО відновлює гаряче водопостачання, призуп…

[ad_1]


КИЇВЕНЕРГО відновлює гаряче водопостачання, призупинене через відсутність газу на теплоджерелах

Вчора КИЇВЕНЕРГО відновило постачання гарячої води споживачам мікрорайону Біличі, а також центральної частини міста – Шевченківського, Голосіївського, Подільського та Солом`янського районів. Сьогодні гаряча вода з’явиться у споживачів мікрорайону Теремки (зона котельні «Теремки»).

Нагадуємо, через відсутність газу на теплоджерелах СТ-1, СТ «Біличі» та РК «Теремки» гаряче водопостачання було призупинене близько 1980 столичним будинкам.
Після відновлення гарячого водопостачання цим споживачам, в Києві без гарячої води залишається 3182 споживачів: 2587 через гідравлічні випробування зони ТЕЦ-5, 231 – через припинення газопостачання 40 квартальних котелень. Інші відключення відбулись внаслідок виконання робіт по ліквідації експлуатаційних пошкоджень та пошкоджень, які виникли через гідравлічні випробування.

Зауважимо, через борги за транспортування газу в розмірі близько 200 млн грн було призупинене газопостачання 40 квартальних котелень. Основною причиною зростання боргів за газ є збільшення заборгованості споживачів за послуги централізованого опалення та гарячого водопостачання. Станом на 1 травня борг столиці за теплоенергію становив майже 4,2 млрд грн. Частка боргу держави становить близько 1,3 млрд грн, з них 1,2 млрд грн – це некомпенсовані пільги і субсидії в теплопостачанні. Водночас борг ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» перед НАК «Нафтогаз України» за спожитий газ для виробництва теплоенергії досяг на 1 травня 3,2 млрд.

Ця ситуація лишається наразі невирішеною. Ми закликаємо всіх боржників компанії, як населення, так і державні установи до виконання своїх фінансових зобов’язань щодо оплати спожитих послуг.

КИЇВЕНЕРГО не має інших фінансових джерел для погашення заборгованості за спожитий газ та послуги транспортування газу, крім розрахунків споживачів. Тому порушення фінансової дисципліни з боку споживачів ставить під загрозу стабільне енергозабезпечення столиці.
[ad_2]
Источник

Еще по этой теме

[ad_1] https://youtu.be/oa92-6N5hHAОтримати компенсацію в розмірі 35% на енергозберігаючу продукцію Ви можете завдяки програмі IQ energy, ...