Домой / Статьи / КИЇВЕНЕРГО відновило подачу теплової енергії ТОВ …

КИЇВЕНЕРГО відновило подачу теплової енергії ТОВ …

[ad_1] https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1590362884356785&id=258590470867373


Сьогодні КИЇВЕНЕРГО відновило подачу теплової енергії ТОВ «Водоканал-сервіс». Наразі 37 будинкам-клієнтам «Водоканал-сервісу» відновлено гаряче водопостачання. Двом з них, у яких не було боргів, гарячу воду відновили раніше.

Без гарячої води наразі залишається 5 будинків. Причини різні –проведення капітального ремонту та аварійного ремонту тепломереж, газові колонки та відмова від послуг з метою економії.

Рішення про відновлення теплопостачання прийняте КИЇВЕНЕРГО після тривалих переговорів за участі міської влади, ОСББ будинків та приватної компанії «Водоканал-Сервіс», борг якої за тепло перед КИЇВЕНЕРГО – 31 млн грн.

Зі свого боку «Водоканал-Сервіс» ще не підписав акт звіряння та договір реструктизаціі боргу, про що досягнуто домовленості під час наради в КМДА з питань відключення від постачання тепла будинків, які обслуговуються ТОВ «Водоканал-Сервіс» 25 вересня.

Сподіваємося, що боржник виконає обіцянки своїм клієнтам та КИЇВЕНЕРГО щодо врегулювання ситуації.
[ad_2]
Источник

Еще по этой теме

[ad_1] https://youtu.be/oa92-6N5hHAОтримати компенсацію в розмірі 35% на енергозберігаючу продукцію Ви можете завдяки програмі IQ energy, ...