Домой / Статьи / кімната – це комфортний, заспокійливий простір, я…

кімната – це комфортний, заспокійливий простір, я…

[ad_1] https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1572030326190041&id=258590470867373


Ванна кімната – це комфортний, заспокійливий простір, який допомагає нам підготуватися до насиченого дня або відпочити після нього ж. Як зробити її зручною та енергоефективною – читайте далі.

✔️Приймайте душ замість ванни 🛁

Таким чином ви зекономите 60 % води. 140-160 літрів витрачається на ванну та 30-50 літрів на прийняття п’ятихвилинного душу.

✔️Високоефективні душові насадки🚿

Більшість домівок мають душові насадки з витратою води у 9-10 літрів за хвилину. Однак сучасні високоефективні душові змішувачі можуть зменшити витрати на 50% чи навіть більше. Це означає, що ми можемо зберегти ще більше енергії та води.

✔️Високоефективні крани🚰

Для типової сім’ї з чотирьох осіб енергозберігаючий аератор змішувача може скоротити використання води на цілих 7000 літрів на рік! Він призначений для підтримки високого тиску при зменшенні потоку та кількості використаної води.
Аератори не лише легко встановлюються, але є одним з найдешевших варіантів зниження споживання води у вашому домі.
Не забувайте перевіряти, чи не підтікають ваші крани, оскільки так втрачаються десятки літрів води щодня.

✔️Завантажуйте пральну машину повністю

Завдяки цьому не лише зменшується кількість води, витраченої на сеанс прання, а й більш доцільно використовується електроенергія. Адже частково завантажена пральна машина без потреби витрачає 10-15% від загальної кількості електроенергії.
[ad_2]
Источник

Еще по этой теме

[ad_1] https://youtu.be/oa92-6N5hHAОтримати компенсацію в розмірі 35% на енергозберігаючу продукцію Ви можете завдяки програмі IQ energy, ...