Домой / Статьи / День Києва з новими люками! З початку цього року …

День Києва з новими люками! З початку цього року …

[ad_1]
[fb_vid id=»1505959622757068″]День Києва з новими люками!

З початку цього року з водопровідних та каналізаційних колодязів зникло 84 люки. Найбільше розкрадань зафіксовано у Дніпровському, Подільському та Солом’янському районах.

Наше товариство придбало 100 люків нового зразка з запірною арматурою. До дня Києва їх почнуть встановлювати на вулицях міста. Наразі вони перебувають на спеціальному складі. Як виглядають нові люки дивіться у відеосюжеті Виталий Маргалик.

«Викрасти такі люки буде значно складніше. Адже корпус та кришка зроблені з високоміцного чавуну з кулястим графітом, а сам люк обладнаний шарнірним та додатковим запірним пристроєм з нержавіючої сталі, який повністю унеможливлює його крадіжку.» — запевнив заступник головного інженера управління експлуатації каналізаційних мереж і насосних станцій Андрій Кобзар.

Загалом на балансі Київводоканалу більше 180 тисяч люків. Тому ми просимо небайдужих киян повідомляти про відкриті колодязі в аварійну службу товариства за телефоном 15-81. Адже таким чином ви не просто захищаєте себе, своїх рідних та близьких від несподіваного травмування, а й рятуєте інших людей від можливих нещасних випадків. А для зловмисників нагадуємо: за розкрадання люків передбачена кримінальна відповідальність від трьох до 12 років позбавлення волі.
[ad_2]
Источник

Еще по этой теме

[ad_1] https://youtu.be/oa92-6N5hHAОтримати компенсацію в розмірі 35% на енергозберігаючу продукцію Ви можете завдяки програмі IQ energy, ...