Домой / Статьи / Читайте з користю! Київводоканал випускає другий …

Читайте з користю! Київводоканал випускає другий …

[ad_1]
[fb_vid id=»1513551161997914″]Читайте з користю!

Київводоканал випускає другий номер корпоративної газети «Метр кубічний» в оновленому форматі.

У травневого випуску, на відміну від квітневого, буде менше розважальної інформації та більше новин. Одна з них про те, що акціонери затвердили результатами роботи підприємства за минулий рік та основні напрямки діяльності на 2017-й.

Друга шпальта нашого видання дасть відповідь на запитання, чому відтепер ми називаємося не ПАТ, а ПрАТ та як діє оновлена програма житлових субсидій.
На третій сторінці «Метра кубічного» ви зможете ознайомитись з матеріалами на тему інвестицій у водопровідну-каналізаційну галузь, а також дізнатися чому водоканали звернулися до керівництва держави з відкритим листом.

Також на цій же шпальті вашій увазі представлена рубрика «З історії київського водопроводу». Тут ви зможете дізнатися більше про найстарішу споруду, що й досі стоїть на Володимирській гірці під назвою «Палестина».

І наостанок пропонуємо ознайомитися з анонсом святкової програми до Дня Києва та корпоративними спортивними новинами.

Газета «Метр кубічний» вийде у друк вже цього тижня.

Нагадаємо, ми стаємо ближче не лише до споживачів, а й до співробітників. На нашому підприємстві працює понад шість тисяч людей і не всі з них мають можливість та час дивитися нас на фейсбуці та ютубі. Саме для цієї категорії Київводоканал випускає корпоративну газету під назвою «Метр кубічний».
[ad_2]
Источник

Еще по этой теме

[ad_1] https://youtu.be/oa92-6N5hHAОтримати компенсацію в розмірі 35% на енергозберігаючу продукцію Ви можете завдяки програмі IQ energy, ...