Домой / Статьи / час вчорашнього прес-брифінгу Віктор Мельников, в…

час вчорашнього прес-брифінгу Віктор Мельников, в…

[ad_1] https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1528561650536909&id=258590470867373Під час вчорашнього прес-брифінгу Віктор Мельников, в.о. комерційного директора КИЇВЕНЕРГО зауважив:

«Аналізуючи дані найбільших боржників, ми дійшли висновку, що більшість з них – це представники далеко не соціально незахищених верств населення. Це мешканці новобудов, які проживають у нових, досить просторих квартирах. Такі клієнти, ймовірно, можуть сплатити за надані послуги, однак чомусь не вважають за потрібне.

Зокрема, один з мешканців по вул. Прилужна, 8 (Святошинський район) заборгував за тепло 195 тис. грн, а по вул. Бикова, 8 (Деснянський район) – 183 тис. грн. А, наприклад, мешканці «печерських пагорбів» — п’ять квартир по вул. бул. Лесі Українки 7,7А та 7Б сумарно накопичили борг за тепло понад 500 тис. грн! Кожна з цих квартир заборгувала більше 100 тис. грн!

Звертаюсь до боржників: КИЇВЕНЕРГО йде вам назустріч та пропонує реструктуризацію боргу. Закликаю киян-боржників до початку нового опалювального сезону сплатити за надані послуги, адже якість теплопостачання залежить від рівня розрахунків споживачів.

Крім того, зауважу: якщо клієнт не сплачує борг та не реагує на численні попередження компанії, КИЇВЕНЕРГО вимушене передавати справу до суду. Так, за перше півріччя 2017 року ми передали близько 1,5 тис. справ боржників, на сьогодні задоволено вже більше 400 позовів. Проте до суду не варто доводити справу: окрім самої суми боргу, клієнту доведеться заплатити штрафні санкції та судові витрати».
[ad_2]
Источник

Еще по этой теме

[ad_1] https://youtu.be/oa92-6N5hHAОтримати компенсацію в розмірі 35% на енергозберігаючу продукцію Ви можете завдяки програмі IQ energy, ...