Домой / Статьи / корисні_поради_КВК

корисні_поради_КВК

[ad_1] https://www.facebook.com/206158352737208/posts/2150326068320417/


#корисні_поради_КВК

32. Гарячої води немає, стоїть бойлер, але приходять нарахування за водовідведення гарячої води – що робити?

Шановні споживачі, нагадуємо, що передавати показники лічильників необхідно з 11 числа й до кінця місяця! Вчасно передані показники лічильників є гарантом сплати лише за спожиті послуги.

Якщо ви не користуєтеся гарячою водою з тих чи інших причин – не було потреби в гарячій воді, гаряча вода відсутня, у вас стоїть бойлер тощо – передавати показники все одно потрібно. Пам’ятайте, у Київводоканалі немає відомостей про те, користуєтеся ви послугою централізованого гарячого водопостачання чи ні. Отже, єдиний спосіб уникнути нарахувань – вчасно передати показники, що не змінилися з минулого періоду, тобто «нулі».

Окрім того, нагадуємо, що Київводоканал НЕ НАДАЄ ПОСЛУГИ ГАРЯЧОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ, а стягує плату лише за її відведення.

Якщо ви з якихось причин не передали показники, або передали їх не вчасно, то нарахування будуть відбуватися автоматично на основі середніх показників попередніх періодів, так працює система нарахувань.

Ситуацію можна виправити, скоригувавши показники лічильників як холодної, так і гарячої води. Це можна зробити онлайн на сайті Київводоканалу через кнопку «Надати показники», завантаживши фотографію лічильника з показниками, що підтверджують вашу позицію. Або завітавши до одного з численних ЦКС. Якщо ви оформили перерахунок онлайн, чи зробили це в ЦКС, то наступного місяця вам прийде платіжка з урахуванням відкоригованих даних.

Деталі та багато іншої корисної інформації — тут: https://vodokanal.kiev.ua/pitannya-ta-v%D1%96dpov%D1%96d%D1%96
[ad_2]

Источник

Еще по этой теме

[ad_1] https://youtu.be/oa92-6N5hHAОтримати компенсацію в розмірі 35% на енергозберігаючу продукцію Ви можете завдяки програмі IQ energy, ...