Домой / Статьи / з 1 січня 2018 року КИЇВЕНЕРГО не здійснює повірку лічильників гарячої води

з 1 січня 2018 року КИЇВЕНЕРГО не здійснює повірку лічильників гарячої води

[ad_1] https://www.facebook.com/kyivenergo/posts/1776109482448790


Нагадуємо клієнтам, що з 1 січня 2018 року КИЇВЕНЕРГО не здійснює повірку лічильників гарячої води. З початку 2018 року в дію вступили затверджені НКРЕКП нові тарифи на централізоване опалення та гаряче водопостачання, в яких не передбачені витрати на повірку індивідуальних лічильників гарячого водопостачання. Зміни відбулися на підставі закону «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», згідно з яким обслуговування та заміна приладів обліку теплової енергії здійснюється за рахунок їх власників, якщо інше не передбачено законом чи договором з виконавцем послуг.

Щоб повірити лічильник гарячої води, клієнту необхідно звернутись до компанії, яка має ліцензію на проведення таких робіт у Києві і самостійно замовити послугу. За інформацією про вартість послуг та порядок їх надання просимо звертатись безпосередньо до компаній, які спеціалізуються на повірці приладів обліку.
[ad_2]

Источник

Еще по этой теме

[ad_1] https://youtu.be/oa92-6N5hHAОтримати компенсацію в розмірі 35% на енергозберігаючу продукцію Ви можете завдяки програмі IQ energy, ...