[ad_1] https://www.facebook.com/kyivenergo/posts/1676526285740444
У Києві оновлюють важливий стратегічний енерговузол – підстанцію «Центр». Її зараз модернізує КИЇВЕНЕРГО.
Від цієї підстанції живиться центральна частина міста, в тому числі державні установи, лікарні, бізнес-центри та частково – НСК «Олімпійський». Крім того, вона транзитна: відповідає за надійну та безперебійну роботу сусідніх підстанцій. Споживання електроенергії в центрі Києва постійно збільшується, тож підстанція була хронічно перевантаженою.

Модернізацію електричної підстанції «Центр» розпочали одразу після закінчення минулого опалювального сезону. За цей час замінили силові трансформатори, трансформатори струму, реконструювали релейний захист, панелі керування та ін.

Для надійного та стабільного енергопостачання клієнтів КИЇВЕНЕРГО замінило силові трансформатори на більш потужні. Нове обладнання від Hyundai Heavy Industries (HHI) може витримувати більше навантаження і до того ж – зі значно меншими енерговитратами. Одна з важливих впроваджених новацій – відновлення автоматичного включення резервного живлення у разі аварійного відключення електроенергії.

КИЇВЕНЕРГО також замінило деталі в комплектній розподільчій установці (КРУ) 10 кВ, завдяки чому на підстанції з’явилась автоматизована система обліку електроенергії, яка автоматично передає показання. Виконані роботи, які в подальшому покращать надійність роботи не тільки підстанції «Центр», а й сусідніх електропідстанцій. Детальніше: https://kyivenergo.ua/news/596
[ad_2]
Источник

Еще по этой теме

[ad_1] https://youtu.be/oa92-6N5hHAОтримати компенсацію в розмірі 35% на енергозберігаючу продукцію Ви можете завдяки програмі IQ energy, ...