Домой / Статьи / теплопостачання взимку безпосередньо залежить від…

теплопостачання взимку безпосередньо залежить від…

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1530441630348911&substory_index=0&id=258590470867373


Якість теплопостачання взимку безпосередньо залежить від рівня розрахунку клієнтів за спожите тепло та гарячу воду. На сьогодні – він критично низький.

Навіть державні установи соціальної сфери в боржниках через відсутність оплати з боку держави. Борг держбюджету за спожите тепло держустановами становить понад 65 млн грн. Серед них – медичні, навчальні заклади та правоохоронні органи. Детальніше – на слайді.

Як наслідок – компанія не може розрахуватись з постачальниками та транспортувальниками газу. Борг КИЇВЕНЕРГО перед НАК «Нафтогаз України» за спожитий газ для виробництва теплоенергії становить 3 млрд грн. Борг за його транспортування перевищує 500 млн грн, в тому числі: борг перед УМГ «Київтрансгаз» – 312 млн грн, перед ПАТ «Київгаз» – 191 млн грн.

Источник

Еще по этой теме

В одном из районов Киева с 21 по 22 сентября проведут промывку водопроводных сетей: подробности

http://domik.ua/novosti/v-odnom-iz-rajonov-kieva-s-21-po-22-sentyabrya-provedut-promyvku-vodoprovodnyx-setej-podrobnosti-n253280.html В одном из районов Киева с 21 по 22 сентября проведут промывку водопроводных сетей: ...

Учет тепла в столице: почему киевлянам придется охранять общедомовые теплосчетчики

http://domik.ua/novosti/uchet-tepla-v-stolice-pochemu-kievlyanam-pridetsya-oxranyat-obshhedomovye-teploschetchiki-n253260.html Учет тепла в столице: почему киевлянам придется охранять общедомовые теплосчетчики Оплата установки счетчика тепла ...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *