Домой / Статьи / Сьогодні близько 13:00 «Київтрансгаз» повністю зуп…

Сьогодні близько 13:00 «Київтрансгаз» повністю зуп…


Сьогодні близько 13:00 «Київтрансгаз» повністю зупинив газопостачання столичної ТЕЦ-6, яка забезпечує гарячою водою, а взимку – ще й опаленням Оболонь, Троєщину, Райдужний та Воскресенський масиви.

Це означає не лише відсутність гарячої води у клієнтів, але й серйозні ризики негативних технологічних наслідків в роботі теплоелектроцентралі в майбутньому опалювальному сезоні. Навіть 1-2 дні без газопостачання можуть спричинити збій теплогенерації на ТЕЦ-6.

Основна причина припинення газопостачання – накопичені державою та споживачами борги за послуги теплопостачання.

КИЇВЕНЕРГО наголошує на необхідності негайно врегулювати ситуацію з відшкодуванням боргів держбюджету з фінансування пільг та субсидій та закликає всі державні органи сплатити борги за послуги теплопостачання.

Детальніше – за посиланням: http://kyivenergo.com/uk/press-tsentr/1599-kiyivtransgaz-pripiniv-gazopostachannya-stolichnoyi-tec-6-ya

Источник

Еще по этой теме

Установка тепловых счетчиков в квартире

Вопрос о сокращении расходов на коммунальные платежи сегодня актуален как никогда. Платить по фиксированному тарифу ...

КИЇВЕНЕРГО | Офіційний сайт компанії

​Укласти договір з КИЇВЕНЕРГО тепер можна дистанційно через інтернет. http://kyivenergo.com/uk/press-tsentr/1750-uklasti-dogovir-z-kiyivenergo-teper-mozhna-distancijno-chere КИЇВЕНЕРГО | Офіційний сайт компанії ...