Домой / Статьи / початком опалювального сезону для мешканців багат…

початком опалювального сезону для мешканців багат…

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1619714501421623&id=258590470867373


З початком опалювального сезону для мешканців багатоквартирних будинків постає нагальне питання – як заощадити на опаленні цієї зими та з чого почати?

✔️ Найпростіший спосіб дізнатися, скільки тепла може заощадити ваш будинок – знайти його або схожий за параметрами будинок на Карті енергоефективності: http://bit.ly/2i8GVOV.

✔️ Щоб дізнатись, як саме ваш будинок може зекономити на опаленні, зверніться за безкоштовною консультацією до Центру енергозбереження ДТЕК ЕСКО у Центрі енергозбереження КИЇВЕНЕРГО на вул. Жилянській, 83/53.

✔️ Для визначення більш точного потенціалу економії, складання плану енергофективних заходів, визначення їх вартості, термінів окупності – проведіть енергоаудит. Його можна замовити у Центрі обслуговування КИЇВЕНЕРГО. Зі звіту з енергоаудиту ви дізнаєтесь, як можна профінансувати заходи: власними коштами мешканців, кредитами, через грантову міську програму «70/30» або енергосервіс.

✔️ ОСББ та ЖБК можуть звернутись до міської влади для участі в програмі «70/30», за якою з міського бюджету може бути профінансовано 70% вартості енергоефективних заходів, а не менше 30% мають скласти власні кошти мешканців або фінансування від енергосервісних компаній, які також можуть виконати необхідні роботи «під ключ».
Ця програма дозволить балансоутримувачу будинку провести енергомодернізацію будівлі, сплативши лише 30% загальної вартості, решту сплатить місто.

✔️ Енергоефективні заходи можуть включати:
· модернізацію, промивку та балансування опалювальної системи будинку для забезпечення однакової комфортної температури по усьому будинку;
· встановлення індивідуального теплового пункту із автоматичним регулюванням розподілення тепла по будинку в залежності від погоди на вулиці;
· якісне та комплексне утеплення усього периметру стін, горища, даху, цоколю, інженерних комунікацій;
· заміну вікон у квартирах та під’їздах на енергозберігаючі.

❗Пам’ятайте, що найвагоміші методи економії тепла лежать за межами окремих квартир. Тому всі енергоефективні заходи треба проводити комплексно, на рівні всього будинку та відповідно до сучасних державних стандартів.

💡Звертайтеся до експертів при розробленні проектів енергоефективних заходів, щоб не змарнувати кошти на неякісні роботи. Для комплексного утеплення мешканцям краще об’єднатися у ОСББ або ЖБК. А на рівні окремих квартир можна заощаджувати до 50% витрат на електроенергію за допомогою енергоефективних наборів Розумний WATT

Источник

Еще по этой теме

Увага! Потрібні донори крові для дитини! Просимо п…

Увага! Потрібні донори крові для дитини! Просимо поширити! Потрібні донори крові для маленької Аринки. Дівчинці ...