Домой / Статьи / крок на зустріч абонентам: у Дарницькому районі в…

крок на зустріч абонентам: у Дарницькому районі в…


https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1587676714585358&id=206158352737208
Робимо крок на зустріч абонентам: у Дарницькому районі відкрився новий сучасний центр обслуговування споживачів.

Тут клієнти можуть отримати повний спектр послуг та фахову консультацію з питань розрахунків за холодну воду і каналізацію, укладення договору, опломбування та повірки квартирних приладів обліку.

У новому Центрі втілено найкращі європейські та світові стандарти обслуговування: робота за принципом «єдиного вікна», відсутність окремих кабінетів – «open space», привітний та професійний персонал, електронна черга та навіть дитячий куточок. Також тут є комфортабельні дивани та працює система кондиціонування.

Запрошуємо і інших киян завітати до нового ЦОСу для вирішення своїх питань у сфері водопостачання та водовідведення. Наші фахівці чекають на вас з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 17:00 на Ревуцького 5а.

Незабаром керівництво центру планує збільшити години прийому споживачів по буднях з 8:00 до 19:00, а в суботу з 9:00 до 15:00.

Розповідають про роботу центру Виталий Маргалик та Андрій Кондратюк

Источник

Еще по этой теме

В одном из районов Киева с 21 по 22 сентября проведут промывку водопроводных сетей: подробности

http://domik.ua/novosti/v-odnom-iz-rajonov-kieva-s-21-po-22-sentyabrya-provedut-promyvku-vodoprovodnyx-setej-podrobnosti-n253280.html В одном из районов Киева с 21 по 22 сентября проведут промывку водопроводных сетей: ...

Учет тепла в столице: почему киевлянам придется охранять общедомовые теплосчетчики

http://domik.ua/novosti/uchet-tepla-v-stolice-pochemu-kievlyanam-pridetsya-oxranyat-obshhedomovye-teploschetchiki-n253260.html Учет тепла в столице: почему киевлянам придется охранять общедомовые теплосчетчики Оплата установки счетчика тепла ...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *