Домой / Статьи / «Київгаз» припинив газопостачання 17 котельним КИЇ…

«Київгаз» припинив газопостачання 17 котельним КИЇ…


«Київгаз» припинив газопостачання 17 котельним КИЇВЕНЕРГО

Ці котельні забезпечують в міжопалювальний сезон гарячою водою близько 107 будівель, у Подільському, Деснянському, Дарницькому, Солом’янському, Шевченківському, Оболонському та Голосіївському районах столиці. Серед них 93 житлових будинків, 9 дошкільних та шкільних закладів, понад 5 відомчих споруд.

Газопостачання було припинене через борги КИЇВЕНЕРГО перед Київгазом за послуги транспортування газу у розмірі 205,5 млн грн. На 1 квітня 2017 р. борг КИЇВЕНЕРГО за спожитий газ виріс майже до 4,5 млрд грн.

Причина зростання боргу КИЇВЕНЕРГО за газ – збільшення заборгованості споживачів за теплоенергію, послуги ЦО та ГВП. Нагадаємо, на 1 квітня борг столиці за тепло сягнув майже 5 млрд грн.

Источник

Еще по этой теме

Розробка енергетичних сертифікатів будівель дозволить економити 10% енергоресурсів в Україні щорічно, — Парцхаладзе — Мінрегіон

http://www.minregion.gov.ua/press/news/rozrobka-energetichnih-sertifikativ-budivel-dozvolit-ekonomiti-10-energoresursiv-v-ukrayini-shhorichno-partshaladze/ Когда у нас там, монетизация субсидий произойдёт? ) Розробка енергетичних сертифікатів будівель дозволить економити ...