Домой / Статьи / День Києва з новими люками! З початку цього року …

День Києва з новими люками! З початку цього року …


День Києва з новими люками!

З початку цього року з водопровідних та каналізаційних колодязів зникло 84 люки. Найбільше розкрадань зафіксовано у Дніпровському, Подільському та Солом’янському районах.

Наше товариство придбало 100 люків нового зразка з запірною арматурою. До дня Києва їх почнуть встановлювати на вулицях міста. Наразі вони перебувають на спеціальному складі. Як виглядають нові люки дивіться у відеосюжеті Виталий Маргалик.

«Викрасти такі люки буде значно складніше. Адже корпус та кришка зроблені з високоміцного чавуну з кулястим графітом, а сам люк обладнаний шарнірним та додатковим запірним пристроєм з нержавіючої сталі, який повністю унеможливлює його крадіжку.» — запевнив заступник головного інженера управління експлуатації каналізаційних мереж і насосних станцій Андрій Кобзар.

Загалом на балансі Київводоканалу більше 180 тисяч люків. Тому ми просимо небайдужих киян повідомляти про відкриті колодязі в аварійну службу товариства за телефоном 15-81. Адже таким чином ви не просто захищаєте себе, своїх рідних та близьких від несподіваного травмування, а й рятуєте інших людей від можливих нещасних випадків. А для зловмисників нагадуємо: за розкрадання люків передбачена кримінальна відповідальність від трьох до 12 років позбавлення волі.

Источник

Еще по этой теме

Увага! Потрібні донори крові для дитини! Просимо п…

Увага! Потрібні донори крові для дитини! Просимо поширити! Потрібні донори крові для маленької Аринки. Дівчинці ...