Домой / Статьи / Читайте з користю! Київводоканал випускає другий …

Читайте з користю! Київводоканал випускає другий …


Читайте з користю!

Київводоканал випускає другий номер корпоративної газети «Метр кубічний» в оновленому форматі.

У травневого випуску, на відміну від квітневого, буде менше розважальної інформації та більше новин. Одна з них про те, що акціонери затвердили результатами роботи підприємства за минулий рік та основні напрямки діяльності на 2017-й.

Друга шпальта нашого видання дасть відповідь на запитання, чому відтепер ми називаємося не ПАТ, а ПрАТ та як діє оновлена програма житлових субсидій.
На третій сторінці «Метра кубічного» ви зможете ознайомитись з матеріалами на тему інвестицій у водопровідну-каналізаційну галузь, а також дізнатися чому водоканали звернулися до керівництва держави з відкритим листом.

Також на цій же шпальті вашій увазі представлена рубрика «З історії київського водопроводу». Тут ви зможете дізнатися більше про найстарішу споруду, що й досі стоїть на Володимирській гірці під назвою «Палестина».

І наостанок пропонуємо ознайомитися з анонсом святкової програми до Дня Києва та корпоративними спортивними новинами.

Газета «Метр кубічний» вийде у друк вже цього тижня.

Нагадаємо, ми стаємо ближче не лише до споживачів, а й до співробітників. На нашому підприємстві працює понад шість тисяч людей і не всі з них мають можливість та час дивитися нас на фейсбуці та ютубі. Саме для цієї категорії Київводоканал випускає корпоративну газету під назвою «Метр кубічний».

Источник

Еще по этой теме

Увага! Потрібні донори крові для дитини! Просимо п…

Увага! Потрібні донори крові для дитини! Просимо поширити! Потрібні донори крові для маленької Аринки. Дівчинці ...